Самарченко Олена Романівна
Самарченко Олена Романівна

Незалежний консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, автор публікацій у пресі з питань бухгалтерського обліку

Милон- Козлова Марина Євгенівна
Милон- Козлова Марина Євгенівна

Аудитор. Розробник, рецензент методичних посібників по бухгалтерському обліку та звітності. Міжнародні дипломи АССА DipIFR RUS, МКФМ, сертифікат ЄВС * L, РІВЕНЬ А. Бізнес-тренер, консультант. Методолог (IPFM, АССА DipIFR Rus), САР.

Вознюк Олена
Вознюк Олена

Доповідач, консультант та автор семінарів по ТЦО. податковому структуруванні інвестицій, структуруванні M&A, реструктуризації бизнесу, інвестиційнх можливостей та бізнес стратегій.Протягом 2014-2016 президент українського підрозділу Міжнародної фіскальної асоціації (IFA). Член Громадської Ради при ДФС України.

Величко Вікторія
Величко Вікторія

Незалежний консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, економіки та фінансів, сертифікований тренер біз-програм, фахівець з питань податкового та фінансового планування, доцент кафедри міської і регіональної економіки Харківського національного університету міського господарства ім. А.Н. Бекетоваю.

Проскура Катерина
Проскура Катерина

Керівник департаменту аудиту і супутніх послуг. доктор економічних наук, доцент. Аудитор(сертифікат Аудиторської палати)