Форс-мажор в будівництві ОПОДАТКУВАННЯ будівельної діяльності. ГАЛУЗЕВА БУХГАЛТЕРІЯ. ІНВЕСТИЦІЙНІ ДОГОВОРУ, ФОРВАРДНІ КОНТРАКТИ Закон України N 738-IX від 19 червня 2020 р
23 квітня 2021 року
Форс-мажор в будівництві ОПОДАТКУВАННЯ будівельної діяльності. ГАЛУЗЕВА БУХГАЛТЕРІЯ. ІНВЕСТИЦІЙНІ ДОГОВОРУ, ФОРВАРДНІ КОНТРАКТИ Закон України N 738-IX від 19 червня 2020 р
Спікер: Бірюченко Віктория
Вартість участі – 1800 грн
Знижки: Знижка за 2-х учасників - 5%; за 3-х та більше - 10%!

Форс-мажор в будівництві ОПОДАТКУВАННЯ будівельної діяльності. ГАЛУЗЕВА БУХГАЛТЕРІЯ. ІНВЕСТИЦІЙНІ ДОГОВОРУ, ФОРВАРДНІ КОНТРАКТИ Закон України N 738-IX від 19 червня 2020 р «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій і впровадження нових фінансових інструментів»

Спікер:

Бірюченко Віктория Василівна

директор аудиторської фірми «МТД Аудит», сертифікований аудитор. Міжнародні професійні сертифікації з фінансового обліку: IAB, US СPA; фінансовий менеджмент і управлінський облік: програма Hock Training для сертифікації US СРА. Сертифікований фахівець з міжнародної фінансової звітності (Диплом АССА DipIFR (Rus).

В програмі:

 

Бухгалтерський облік податку на прибуток

1. Залучення забудовником ІСІ, керованих КУА для інвестування в будівельні проекти - вибір договірної бізнес моделі, переваги і недоліки в т.ч. з урахуванням впливу ЗУ «... про запровадження Нових ФІНАНСОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ» (ЗУ N 738-IX від 19 червня 2020 г.): - інвестиційні, пайові та подібні до них договору, - договору купівлі-продажу майнових прав, - попередні договори (договори бронювання) з забезпечувальними платежами, - деривативи, облігації та інші ЦБ договору.

2. Договір управління чи можливо використовувати для делегування функцій замовника будівництва, змінює чи це схему оподаткування операцій учасників лад проекту (власник нерухомості і реальний забудовник).

3. Для девелоперів ведуть облік за МСФЗ - застосування норм МСБО 40 «Інвестиційна нерухомість» до об'єктів незавершеного будівництва, як це впливає на фінансові результати діяльності та оподаткування за періодами.

4. Облік руху будматеріалів у ген. Підрядника і замовника будівництва: первинні документи, розподіл ТЗВ, зміна цін на матеріали в ході реалізації проекту, наднормативне списання причини і наслідок з точки зору класифікації витрат в бухг. Обліку, податкових ризиків.

5. Дисконтування довгострокових фінансових заборгованостей - позиція Мінфіну, що важливо прописати в обліковій політиці, щоб мати можливість відстоювати свою позицію в податкових суперечках про правомірність вибору ставки для дисконтування.

6. Зміни в правилах «тонкої капіталізації» п. 140.2 ПКУ з 01.01.2021 р з урахуванням поправок в ПКУ (ЗУ №786) -включення витрат по кредитах в собівартість будівництва нерухомості та коригування в зв'язку з цим для розрахунку податкового прибутку, як змінить результат оподаткування у забудовників залучають кредити від нерезидентів.

7. Обладнання та лад інструменти на будмайданчику, тимчасові споруди, обладнання в побудованих об'єктах нерухомості - як враховувати для цілей податкової амортизації, в т.ч. застосування правила прискореної амортизації. Що важливо прописати в наказі про облікову політику.

8. Відображення в бухг. і податковому обліку витрат на маркетинг і рекламу в девелоперських проектах, організацію відділів продажів. ПДВ, ПДФО.

1. Застосування пільги з ПДВ при постачанні об'єктів житлової нерухомості за різними договірними схемами (купівля-продаж майнових прав, купівля-продаж квартир, інвестиційні договори, договори оренди з викупом) - останні роз'яснювальні «тренди» і судова практика.

2. Операції поступки і переведення боргу в учасників будівельних проектів з точки зору ПДВ: - передача прав забудови об'єкта від одного суб'єкта підприємницької діяльності іншому, - переведення боргів перед інвесторами від старого забудовника на нового, - передача прав на об'єкт інвесторами через поступку прав вимоги по інвестиційним і подібним їм договорами,

3. Різні режими по ПДВ для підрядників - вибір на користь спеціальних режимів, в яких випадках і кому вигідно: - касовий метод, з урахуванням його поширення на підрядників работающі в Будпроект, - метод нарахування ПЗ за довгостроковим контрактом.

4. Податкові ризики по ПДВ пов'язані з визначенням бази для ПДВ не нижче звичайної ціни по операціях передачі в оренду побудованих об'єктів нерухомості (оренда, Суборенда, управління і т.п.) - можливості для мінімізації цих ризиків.

5. Податкові ризики по ПДФО пов'язані з цінами продажів кінцевим покупцям об'єктів нерухомості.

6. Порядок розрахунку і сплати ПДФО фізичною особою при укладанні ним договору поступки (продажу) майнових прав на об'єкт нерухомості.

7. Відшкодування підрядником збитків за пошкоджене чуже майно на будмайданчику - чи є базою оподаткування ПДВ з урахуванням внесених змін до ПКУ.

8. Чи можливо уникнути блокування НН у ген. Підрядника / підрядників, як зняти статус ризикового платника ПДВ, чому ризиковано виписувати коригування по ПДВ на неплатників ПДВ, що робити якщо ПН / РК заблокували.

 

Вартість участі в вебінарі 1800,00 грн без ПДВ

У вартість включено:

Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором;

Ексклюзивні добірки матеріалів;

 

Вартість участі одного слухача семінару -  2500,00 грн. (Без ПДВ) 

(Всі вимоги карантинного режиму обов'язково будуть дотримані, зал на 345 м.кв. відстань 1,5 метрів між слухачами)

кількість місць в групі обмежена

 

 

Місце проведення

Київ, готель «Козацький», вул. Михайлівська, 1/3 (ст.м. «Майдан Незалежності»).

У вартість входить: навчання, консультації кваліфікованих фахівців, відповіді на питання, що стосуються теми семінару, добірки нормативних документів з новітньою інформацією, можливість спілкування з колегами-бухгалтерами, кава-брейк, обід, канцтовари.

День проведення семінару:
пʼятниця

м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3

Дата і регламент семінару:
23.04.21, пʼятниця 10:00